» Educational Qualifications

» Publications

International Conference Proceedings

  • .A. CAVKAYTAR, G. TOMRIS, G. YiLDiZ, M. ULUYOL, E. V. KURTÇA, T. A. ACUNGIL, Yetiskin engelli bireylere mesleki egitimde bir uygulama örnegi: Montaj isçiligi mesleki egitim programi (MIMEP), 1. Uluslararasi Engellilerin Istihdami: Sosyal Güvenlik Sorunlari ve Çözüm Önerileri Kongresi.
  • .E. V. KURTÇA, Gelisimsel Yetersizligi Bulanan Bireylere Sözel Matematik Problemlerinin Ögretiminde Sema Yönteminin Kullanilmasi: Bir Alanyazin Taramasi, 3rd International Conference on Interdisciplinary Research in Education, Milano-ITALYA.

Projects

  • .Yüksekögretim Kurumlari tarafindan destekli bilimsel arastirma projesi, Ilkokullarda matematige iliskin ögrenme güçlüklerinin taranmasinda kullanilacak matematik basari testinin gelistirilmesi, Baslangiç Tarihi: 03.06.2015, Bitis Tarihi : 30.09.2016,Kurumu: ANADOLU ÜNIVERSITESI, Tamamlandi.
  • .Diger kamu kuruluslari (Yüksekögretim Kurumlari hariç), Zihin Yetersizligi Olan Yetiskinlere ”Üreten Eller” Montaj Isçiligi Meslek Kazandirma Projesi, Zihin Yetersizligi Olan Yetiskinlere Montaj Isçiligi Meslek Kazandirma Projesi, Baslangiç Tarihi: 01.09.2014, Bitis Tarihi : 09.01.2015,Kurumu: ANADOLU ÜNIVERSITESI, Tamamlandi.
  • .Diger (Ulusal), Destek Özel Egitim Programlarinin Etkillik ve Verimliliginin Degerlendirilmesi Projesi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanligi DESÖP, Destek özel egitim hizmetlerinin genel bir görünümünü ortaya koymak ve hizmetlerin iyilestirilebilmesi için alinabilecek önlem önerilerini gelistirmektir., Baslangiç Tarihi: 01.05.2013, Bitis Tarihi : 30.11.2013,Kurumu: Anadolu Üniversitesi, Tamamlandi.